درباره ما

با رشد و توسعۀ روزافزون صنایع مختلف در کشور، استفاده از ورق های فولادی رشد قابل توجهی داشته است. در نتیجۀ آن، نیاز به این محصولات برای پیشبرد هر چه بیشتر این صنایع سیر صعودی داشته است. گروه صنعتی پارس فلز در سال 1380 با چشم انداز توسعۀ کشور از لحاظ اقتصادی، صنعتی و اجتماعی و با هدف تأمین بخشی از نیازهای داخلی و همینطور حضور در بازارهای خارجی کار خود را آغاز کرد. و امروز پارس فلز افتخار دارد که موجب ایجاد فرصت های شغلی زیادی برای جوانان این مرز و بوم شده است.

با تجربه و تخصص حاصل از قریب 20 سال تهیه و توزیع ورق های صنعتی و داشتن اطلاعات و دانش فنی کافی در زمینۀ تولید این نوع ورق‌ها، و بعد از سال ها تلاش و توسعه، پارس فلز هم اکنون یکی از شرکت های موفق و مطرح ایرانی در زمینۀ  انواع ورق های گالوانیزه، روغنی، رنگی و سیاه است. و نه تنها سهم قابل توجهی از بازار داخلی را به خود اختصاص داده است، بلکه فعالانه در حال افزایش حضور خود در بازارهای منطقه ای و جهانی است.

مواد اولیۀ مورد نیاز شرکت پارس فلز از بهترین تولید کنندگان کشور و تحت نظارت بازرسان کنترل کیفی تأمین می شود. ما آرزو داریم که تلاش ها و عزم ما برای کمک، حمایت و خدمت رسانی به مشتریان مان کمک کند تا بتوانند هزینه های خود را کاهش داده و‌ بهره وری کارشان را افزایش دهند. ما علاوه بر اینکه می توانیم ورق های مورد نیاز مشتریان را با قیمتی مناسب عرضه کنیم، می توانیم تأمین مداوم این ورق ها را نیز تضمین کنیم.